Velkoobchod BENECENTRUM působí na trhu již řadu let a zabývá se prodejem převážně potravinářského zboží. Hlavní důraz je kladen na sortiment určený zejména gastronomickým provozům a maloobchodním prodejnám.
     Naše aktuální nabídka zahrnuje více než 2500 položek a patří do ní nejen alko a nealko nápoje, potraviny,káva a cigarety, ale i základní drogistické zboží, sklo, papírenské a plastikové zboží a vše ostatní potřebné nejen pro gastronomické provozy.
     Prodej samotný probíhá přes velkoobchodní samoobslužnou prodejnu typu Cash&Carry, nebo prostřednictvím rozvážkové služby. Denně je v našem velkoobchodě realizováno více než 1000 nákupů a objednávek z řad provozovatelů gastronomických zařízení jako jsou restaurace, hotely, vinárny, pizzerie, bistra, diskotéky, ale také školní jídelny a dále maloobchodní prodejny potravin a smíšeného zboží, stánky apod. Nemalou část nákupů v prodejně Cash&Carry uskutečňují i koncoví zákazníci z řad široké veřejnosti, kteří zde nakupují nápoje a potraviny do svých domácností.
     Naším cílem je poskytnout zákazníkům co možná nejkomplexnìjší nabídku, ve které by našli vše, co potřebují. Stále proto sledujeme vývoj a moderní trendy ve všech oborech podnikání, pro které je náš velkoobchod určen.